Aktywne filtry


Zadbajmy o układ wydechowy Seicento 900

W "Zabytkowe Części" nie tylko sprzedajemy elementy do starszych i nowszych pojazdów. Nasza działalność polega również na ich wyszukiwaniu. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego pragniemy ułatwić to klientom - zarówno tym stałym, jak i tym, którzy zaglądają do naszego sklepu internetowego po raz pierwszy. W bogatej ofercie produktów, udostępniamy między innymi części do układu wydechowego Seicento 900. To czarujące autko zasługuje, żeby dobrze o nie zadbać. Tak samo, jak układ wydechowy w cinquecento 700, to jeden z najważniejszych fragmentów budowy samochodów. Jego "obowiązkiem" nie jest wyłącznie zapewnianie komfortowej jazdy kierowcy i pasażerom. Sprawny gwarantuje prawidłową pracę silnika, a także ogranicza ilość emitowanych do atmosfery szkodliwych substancji.

Wydech - Fiat Seicento 900 - zabytkowe części

Układ wydechowy w pojazdach składa się z rury wydechowej, kilku tłumików i katalizatora. Aby poprawnie o te elementy dbać, należy pamiętać o sprawdzaniu szczelności układu. Jeśli dobiegają z niego dziwne hałasy, trzeba przygotować się na wydatki - a ich wysokość zależy od stopnia uszkodzenia. Kierowcy mają jednak wpływ na to, jak bardzo trwały jest wspomniany układ wydechowy. Jeżeli chodzi o auta zabytkowe, "poszukiwacze perełek" powinni zwracać uwagę - między innymi - na zakup odpowiednich części, takich jak: uszczelki rury wydechowej, wieszaki tłumika, tłumiki końcowe czy uszczelki kolektora. Wszystkie można nabyć u nas; w "Zabytkowych Częściach" posiadamy wysokiej jakości towar, który spełni oczekiwania najbardziej wymagającej klienteli. O wydech Fiata Seicento 900 zatroszczymy się, dobierając tłumik do Seicento 900, stanowiący niezbędny komponent.

Tłumik Cinquecento 700 - po co i dla kogo?

Tłumik Cinquecento 700 (a dokładnie tłumik końcowy) to kawałek niezbędnego "wyposażenia" pojazdu, bez którego ten może zawodzić. Tłumiki końcowe stosowane są w każdym samochodzie. Ich rolą jest odprowadzanie spalin z układu wydechowego poza pojazd, a także minimalizowanie emisji hałasu, powstającego w trakcie pracy silnika. Natomiast będący w naszym asortymencie kolektor wydechowy cc 700  to system przewodów, wyprowadzających gazy z cylindrów silnika do dalszej części układu wydechowego. U nas można zakupić do niego specjalną uszczelkę.

Rura wydechowa Cinquecento 700 i nie tylko!

Poszukujesz uszczelki do rury wydechowej cinquecento 700? Jeśli odpowiedź brzmi tak, dobrze trafiłeś! Jeśli akurat zabraknie jej w naszym asortymencie, bez problemu ją sprowadzimy. Podobnie jest w przypadku kolektora wydechowego Seicento 900, którą należy dobrze osadzić, żeby wytrzymała spore ciśnienie wydmuchiwanych substancji. Kolektor tego typu ma trzy funkcje: ma oczyszczać, chronić przed zanieczyszczeniami, a także...kontrolować "sytuację".